Rödl & Partner Advokaadibüroo

PrintMailRate-it


  

Ülemaailmsed õigusnõustajad

Rahvusvaheliste turgude ühinemine, riigipiiride ületamine ja uute turgude avanemine esitab ettevõtetele igapäevaselt uusi väljakutseid. Arvestades ülemaailmset konkurentsi, peavad ettevõtted õigeaegselt võimalustest kinni haarama. Sellega seotud õiguslik keerukus nõuab pädevat rahvusvahelise kogemusega partnerit ja asjatundlikku õigusnõustamist.

Terviklik ja kohandatud õigusnõustamine

Rödl & Partner ühendab juriidilised, ärilised ja ettevõtlusalased teadmised, et pakkuda õigusteenuseid üle riigipiiride. Meie kogenud juristid töötavad interdistsiplinaarsetes meeskondades, kuhu kuuluvad ka maksukonsultandid ja audiitorid. Meil on vajalikud valdkondlikud teadmised, et töötada välja kogu maailmas ühtsete kvaliteedistandardite alusel individuaalsed lahendused. Rödl & Partner pakub kõrgetasemelist teenust, mis lähtub kliendi vajadustest. Tutvuge meie teenusliinidega lähemalt:
Õigusnõustajatena tagame ka rahvusvaheliselt tegutsevate ettevõtete tõhusa igakülgse nõustamise mitte ainult õigusprobleemide analüüsi, vaid ka strateegiate väljatöötamise kaudu, mis tagavad meie klientidele ideaalse lahenduse.

Kontakt

Contact Person Picture

Alice Salumets

Vandeadvokaat

Partner

+372 6068 650

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu