Me kasutame küpsiseid, et veebisaiti isikupärasemaks muuta ja pakkuda teile suurimat lisaväärtust. Muuhulgas kasutatakse neid külastaja saidikasutuse analüüsiks, et veebisaiti teie jaoks paremaks muuta. Veebisaidi kasutamisega nõustute küpsistega. Lisateave on saadaval meie andmekaitseteatises.Finants-, maksu- ja juriidiline analüüs (due diligence)

PrintMailRate-it


Omandamistehingu kohta otsuste vastuvõtmisel peavad paljud rahvusvahelised ettevõtted, eriti osaluskapitali investeerijad, pöörama esmalt tähelepanu selle protsessi kiirusele ja tõhususele. Kuidas on teil näiteks võimalik saada mõistlikku teavet sihtettevõtte või 25-s riigis tütarettevõtteid omava kontserni tegeliku finants-, õigus-, töösuhete-, raamatupidamis- ja maksualase olukorra kohta, seda vaid mõne päeva jooksul ilma otsustamisprotsessi liigselt edasi lükkamata?


Rödl & Partner pakub abi ostueelsete analüüside läbiviimisel üle kogu maailma, tuginedes oma ainulaadsele lähenemisviisile- interdistsiplinaarsele ja globaalsele projektijuhtimisele.

Meie büroode ekspertgrupid pakuvad järgmisi kvaliteetseid teenuseid:
  • analüüsi protsesside ja põhjalikku kontrolli vajavate valdkondade määratlemine ja ülemaailmne elluviimine
  • kogenud asjatundjate kaasamine, et viivitamatult tuvastada tehingu jaoks olulisi riske
  • erinevate spetsialistide analüüsivaldkondade täpne määratlemine, et vältida topeltkäsitlemist
  • erinevate ekspertgruppide ühendaruandlus teiega kokkulepitud formaadis
  • täpne aruandlus, mis keskendub olulistele riskidele koos praktiliste soovitustega, kuidas nendega tegeleda omandamistehingueelselt või -järgselt

Kontakt

Contact Person Picture

Alice Salumets

Vandeadvokaat

Partner

+372 6068 650

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu