Me kasutame küpsiseid, et veebisaiti isikupärasemaks muuta ja pakkuda teile suurimat lisaväärtust. Muuhulgas kasutatakse neid külastaja saidikasutuse analüüsiks, et veebisaiti teie jaoks paremaks muuta. Veebisaidi kasutamisega nõustute küpsistega. Lisateave on saadaval meie andmekaitseteatises.Taastuvenergia

PrintMailRate-it


Rödl & Partner on palju aastaid olnud eelkäijaks Euroopas taastuvenergia sektoris nõustamisteenuste pakkujate hulgas. Oleme nii mõneski energiaprojektide elluviimiseks ahvatlevas riigis suutnud saavutada juhtiva õigus- ja maksunõustaja maine, osutades teenuseid finantsasutustele ning suurtele rahvusvahelistele tegijatele selles uues energiavaldkonnas. 


Meid on kaasatud paljudesse edukatesse projektidesse päikese- ja tuuleenergia valdkonnas, lisaks on meil kogemusi ka hüdro-, maagaasi- ja biokütuseprojektidega. Rödl & Partner on olnud juhtiv nõustaja Euroopa seni suurima geotermilise projekti juures ja on sillutanud teed paljude rahvusvaheliste taastuvenergiaprojektide, investeeringute ja fondide uutele juhtimisviisidele.

Meil on suured kogemused järgmistes valdkondades:

  • projektide finantseerimise korraldus, taastuvenergiaprojektide finantseerimisdokumentide koostamine ja läbirääkimised
  • projektiarendus
  • projekti maksude optimeerimise vahendid
  • ühinemis- ja omandamislepingud
  • planeerimine ja maakasutus, ehitusõigus
  • keskkonnaõigus

Kontakt

Contact Person Picture

Alice Salumets

Vandeadvokaat

Partner

+372 6068 650

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu