Me kasutame küpsiseid, et veebisaiti isikupärasemaks muuta ja pakkuda teile suurimat lisaväärtust. Muuhulgas kasutatakse neid külastaja saidikasutuse analüüsiks, et veebisaiti teie jaoks paremaks muuta. Veebisaidi kasutamisega nõustute küpsistega. Lisateave on saadaval meie andmekaitseteatises.Autoriõigus

PrintMailRate-it

Rödl & Partner kodulehel avaldatud materjale on lubatud tasuta ja ilma Rödl & Partner eelneva nõusolekuta täismahus avalikustada üksnes muutmata kujul ning koos täpse viitega Rödl & Partner veebilehele, mis on klikitav ning suunab otse Rödl & Partner veebilehel materjalile, mida kasutati.

 
Rödl & Partner kodulehel avaldatud materjalide refereerimisel tuleb avaldada refereeritava materjali avaldamise koht ja autor, internetikeskkonnas refereerimisel lisaks ka klikitav link refereeritavale materjalile Rödl & Partner veebilehel.
 
Nimetatud reeglid kehtivad ka juhul, kui Rödl & Partner'ist pärinev materjal on saadud uudisteagentuuride, internetilehekülgede või muude meediate vahendusel. Muudel tingimustel Rödl & Partner veebilehel oleva info avaldamiseks tuleb taotlus saata e-postiaadressile tallinn‎@‎roedl.ee.
 
Rödl & Partner ei vastuta Rödl & Partner kodulehel avaldatud materjalide võimalikust kasutamisest tekkinud kahju või saamatajäänud tulu eest.
Deutschland Weltweit Search Menu