Me kasutame küpsiseid, et veebisaiti isikupärasemaks muuta ja pakkuda teile suurimat lisaväärtust. Muuhulgas kasutatakse neid külastaja saidikasutuse analüüsiks, et veebisaiti teie jaoks paremaks muuta. Veebisaidi kasutamisega nõustute küpsistega. Lisateave on saadaval meie andmekaitseteatises.Meist

PrintMailRate-it

 

Rödl & Partner - paindlik ja hooliv keskmise suurusega ettevõtete globaalsete turuliidrite partner.  

Advokaatide, maksunõustajate, juhtimis- ja IT-konsultantide ning audiitoritena oleme esindatud 106 kontoriga 48 riigis. Meie kliendid usaldavad kogu maailmas meie 5130 kolleegi.
  

Mis meid eristab

Rödl & Partner ei ole paralleelselt töötavate raamatupidajate, audiitorite, advokaatide, juhtimis- ja maksukonsultantide kogum. Me töötame koos, tihedalt seotult kõigis teenusevaldkondades. Me lähtume turuperspektiivist, kliendi vaatenurgast, kus projektimeeskonnal on olemas kõik võimed, et olla edukas ja realiseerida kliendi eesmärgid.
  
Meie interdistsiplinaarne lähenemine ei ole ainulaadne, samuti pole ainulaadne meie globaalne haare või tugev kohalolek pereettevõtete seas. Meid teeb eriliseks kombinatsioon, mida ei leia kusagilt mujalt - firma, mis on pühendunud Saksa ettevõtete igakülgsele toetamisele, kus iganes nad ka ei asuks. 

Kontakt

Contact Person Picture

Alice Salumets

Partner

+372 6068 650

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu