Ajalugu

PrintMailRate-it

Roedl-Partner_Bänner_alamlehele_671x281px-01.jpg


Kui advokaat Dr. Bernd Rödl 1977. aastal Nürnbergis Rödl & Partneri asutas, ei võinud ta aimata, et aastaks  2023 tegutseb ettevõte 49 riigi 105 kontoris. Veel vähem et Eestis on advokaadi, audiitor- ja raamatupidamisteenuste bürool põhjust sel aastal tähistada juba oma 30 sünnipäeva. 

Aga siin me oleme, valmis ulatama Eestis tegutsevatele ettevõtetele käe, et astuda järgmised suured sammud koos. Nii Eestis kui uutel turgudel üle maailma, kus Rödl & Partneri professionaalid lubavad Teil tunda end koduselt juba esimesest päevast.

Meie kliendid peavad Rödl & Partnerit oma rahvusvahelise laienemise jaoks ideaalseks partneriks. Meie ajalugu teavad kõik, kes meiega koos töötavad. Oleme uhked selle üle, mida oleme ettevõtjatena saavutanud ja usume, et just see ongi põhjuseks, miks meie lähenemisviis paljudele ettevõtjatele meeldib.  

Rödl & Partneri asutas Dr. Bernd Rödl 1977. aastal ühemehefirmana Saksamaal Nürnbergi linnas. 
Dr. Bernd Rödl (1943-2015) oli Saksa advokaat, kes hiljem omandas Saksamaal ka vandeaudiitori kvalifikatsiooni. Alates 2010. aastast juhib firmat prof. dr. Christian Rödl.  
Firma sai Saksamaal tuntud ettevõtteks ja laienes Ida-Saksamaale, kui Berliini müür 1989. aastal langes. Olime üks esimesi Ida-Saksamaale laienenud Lääne-Saksamaa õigus- ja konsultatsioonifirmasid. Meie esimene väljaspool Saksamaad asuv büroo avati 1989. aastal Prahas, millele järgnes büroode asutamine Budapestis 1990. aastal ja Varssavis 1991. aastal. Rödl & Partner laienes kiirelt üle kogu Kesk- ja Ida-Euroopa. Olime esimene lääne õigusfirma paljudes postkommunistlikes riikides. Järgnesid bürood Moskvas, Peterburis, Tallinnas, Riias, Vilniuses, Bratislavas, Bukarestis, Ljubljanas, Zagrebis, Chisinaus, Minskis ja mujal. Praegu on meil Poolas kuus bürood. 
 
1994. aastal sai Rödl & Partnerist esimene väljaspool Hiinat pärit firma, kes sai litsentsi osutada nii õigusabi- kui audiitorteenuseid Hiina Rahvavabariigis. Avati bürood Shanghais, Hong-Kongis, Pekingis ja Guangzhous. Seejärel asutati regionaalbürood Singapuris ja Jakartas.
 
Laienemine Lääne-Euroopasse ja Põhja- ja Lõuna-Ameerikasse sai alguse 1998. aastal, mil avati esimene büroo Itaalias. Praegu on meil Itaalias neli bürood, mis asuvad Roomas, Milaanos, Paduas ja Bolzanos. Järgnesid bürood USA-s, Hispaanias, Prantsusmaal, Brasiilias, Šveitsis, Dubais, Abu Dhabis, Indias, Tais, Vietnamis ja Lõuna-Aafrikas ning 2008. aastal ka Suurbritannias.

Kontakt

Contact Person Picture

Alice Salumets

Partner

+372 6068 650

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu