Sotsiaalne vastutus

PrintMailRate-it

Rahvusvahelise professionaalseid teenuseid pakkuva ettevõttena tunneme suurt vastutust, mis lasub meil kui raamatupidajatel, audiitoritel, juristidel, juhtimis- ja maksukonsultantidel ning ühiskonnaliikmetel. Selle vastutuse täitmiseks toetame aktiivselt nii ühekordseid kui ka pikaajalisi siseriiklikke ja rahvusvahelisi heategevusprojekte. 

 

Nagu paljudki teised firmad on Rödl & Partner veendunud, et ühiskonda tuleb osa oma edust tulenevat tasu tagasi panustada. Meie arvates on jõukuse jagamine mitte ainult õige, vaid ka meie kohustus. Innustame oma töötajaid abi vajavate inimeste heaks aega panustama ja see on ehk rahast väärtuslikumgi. 

 
Kõik meie bürood üle maailma on olnud seotud erinevate heategevusprojektidega. Paljud meie töötajad tegelevad kogukonna aitamisega omal initsiatiivil ning märkimisväärne arv büroosid abistavad laste heategevusorganisatsioone ja varjupaikasid või aitavad tagada vaestele meditsiiniabi oma kodumaal või teistes riikides. 
 
Üks olulisemaid sponsorprojekte puudutab Harkivi, Nürnbergi sõpruslinna Ukrainas. Rödl & Partner toetab Nürnbergi Harkivi Sihtasutust, mille kaudu aitasime asutada Nürnbergi Maja Harkivis. Muuhulgas koordineerib see tuberkuloosi põdevate laste haiglale antavat abi ja toetab vaeste supikööki.
 
Teine oluline toetusprojekt on Rödl & Partneri Lastefond. See ülemaailme fond kogub töötajate kaasabil annetusi ja raha mitmete erinevate ettevõtmiste kaudu ning toetab paljusid lastele suunatud projekte. 

Kontakt

Contact Person Picture

Alice Salumets

Partner

+372 6068 650

Saada päring

 Meie jätkusuutlikkuse aruanne

Tutvuge ka meie sotsiaalse vastutuse jätkusuutlikkuse aruandega.
 
 
 Aruanne 2019-2020 (inglise keeles)

Deutschland Weltweit Search Menu