Rödl & Partner Eesti soovib tarkusepäeval kõikidele õppuritele head uut õppeaasta algust

PrintMailRate-it


Nagu juba traditsiooniks, ootab meie Tallinnas asuv advokaate, maksunõustajaid, juhtimiskonsultante, raamatupidajaid ning audiitoreid koondav ettevõte enda hulka aktiivseid õigusteaduse, raamatupidamise ning maksunduse eriala õppureid. 

2023. aasta on olnud meie ettevõttele praktikantide poolest väga helde- näiteks Sisekaitseakadeemiast (tolli ja maksunduse erialalt) otsustas meie ettevõttesse praktikale tulla kaks õppurit - Julia Kruptsenkova ja Kristina Nazarova, Tallinna Majanduskoolist läbis raamatupidamisteenuste tiimis edukalt praktika Jaanika Õunpuu ning värskelt lõpetas praktika advokaadibüroos Tartu Ülikooli 3. kursuse  juuratudeng Dana Stein.

Dana on kirjeldanud oma praktikat Rödlis nii: “Mulle jäi silma ettevõtte tohutult suur rahvusvaheline haare ning eriline interdistsiplinaarne lähenemine.” Ta lisas, et see võrdlemisi lühike aeg oli enesearengu valguses märkimisväärne. "Alates esimesest praktikapäevast tundsin, et tegemist on erilise kollektiiviga, kus kõik on abivalmid ja soojad inimesed, kes teevad tihedalt koostööd ning väärtustavad igaüht kollektiivi osana. Vaatamata oma tihedatele graafikutele leidsid nad alati aega, et tööd tagasisidestada ja anda suuniseid." 

Rödl & Partner on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 50 riigis rohkem kui 5500 töötajaga. 
Ettevõte pakub õigusabi kõrval ka maksunõustamist, auditeerimist ning raamatupidamisteenust. Nii nagu on Rödl & Partner rahvusvaheline, on seda ka meie kliendid, kes on tegevad üle maailma nii start-up ettevõtetena aga ka näiteks 100- aastase ajalooga ettevõtetena. Meie oleme edukad ja meie klient on edukas!

Rödl & Partner grupi asutas advokaat dr. Bernd Rödl 1977. aastal Nürnbergis Saksamaal, pakkudes esialgu vaid advokaadi teenust. Hiljem, 1989-1990. aastal valis ettevõtte juhtkond rahvusvahelise suuna ja sellega koos hakati pakkuma õigusteenusele lisaks ka muid teenuseid. 

Rödl & Partner Eesti ootab praktikale avatud mõtteviisiga tudengeid, kes on valmis  iga päev õppima midagi uut, kes julgevad õpitut ka rakendada ning teevad oma tööd pühendumusega.

Kontakt

Contact Person Picture

Aiki Teder

Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

+372 6805 625

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu