Aruandlus kohalike ja välisriigi raamatupidamisstandardite järgi

PrintMailRate-it


Iga rahvusvahelise ettevõtte jaoks on aruandluse ja avalikustamise nõuete järgimine vastavalt kohalikele seadustele enesestmõistetav, kuid igale auditile annab tõelise lisaväärtuse suutlikkus integreerida tütarettevõtte aruanded oskuslikult emaettevõtte aruannete süsteemi.


Paljude kontsernide jaoks on kohalike raamatupidamisstandardite järgi koostatud aruannete ümberkujundamine emaettevõtte poolt määratud formaati üks olulisemaid vahendeid, mis annab neile täieliku arusaama oma välisinvesteeringu üldisest tegevusest, riskidest ja võimalustest.

Rödl & Partner on spetsialiseerunud audiitorteenuste osutamisele välismaiste osanikega ettevõtetele. Aruandlus välismaisele emaettevõttele on seega igasuguse tegevuse vältimatu osa. Kõikides meie büroodes saavad kliendid kasu meie rikkalikust kogemustepagasist, mis puudutab konsolideeritud raamatupidamise aruannete auditeerimist ning raportite koostamist vastavalt teiste riikide auditeerimisjuhenditele.

Kõikidel meie auditi meeskondadel üle kogu maailma on suured kogemused Saksa raamatupidamisstandardi, IFRS ja US GAAP printsiipide järgi koostatud raamatupidamisaruannete auditeerimis- ja aruandlusteenuste osutamisel.

Kontakt

Contact Person Picture

Maret Niitla

Auditi ja nõustamisteenuste juht

Manager

+372 6068 650

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu