IFRS aruandlus

PrintMailRate-it

Paljud maailma juhtivad majandused on kasutusele võtnud sarnased või identsed rahvusvahelised finantsaruandluse standardid (IFRS). Seetõttu pannakse erilist rõhku kõrgetasemelisele kompetentsusele, mõistmaks nende standardite edasisi arengusuundi ning erinevaid tõlgendus- ja rakendusviise siseriiklikul tasandil. 


IFRS aruandlusele täieliku ülemineku poolt- ja vastuargumente tuleb tõsiselt kaaluda lähtudes teie ettevõtte tegevusalast ja finantsseisundist.

Meie läheneme kõikidele audiitor- ja nõustamisteenustele vastavalt teie ärilistele ja individuaalsetele vajadustele. Seetõttu usume, et asjatundlikku nõu saavad anda kogemustega eksperdid, kes tunnevad ja mõistavad teie äri. See ei ole võimalik ilma igapäevase tegevuseta auditi valdkonnas.

Samaaegselt tunneme end kindlalt käsitledes tänase IFRS keskkonna kõige komplekssemaid aspekte, kuna panustame palju oma spetsialistide edasiõppesse rahvusvaheliste aruandlusstandardite alal.

Lisaks sellele on kõigile meie auditi meeskondadele alati toeks rühm kvalifitseeritud eksperte, kellest paljud on juhtivad IFRS eksperdid oma riigis.

Kontakt

Contact Person Picture

Maret Niitla

Auditi ja nõustamisteenuste juht

Manager

+372 6068 650

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu