Raamatupidamise aastaaruande audit ja ülevaatus

PrintMailRate-it

Rödl & Partner auditeerib üle kogu maailma raamatupidamise aastaaruandeid, mis on koostatud lähtudes nii kohalikest aruandluspõhimõtetest kui ka emaettevõtte asukohariigis kehtivatest standarditest. 

 
Tunneme end ühtemoodi kindlalt töötades rahvusvaheliste finantsaruandluse standardite (IFRS), Saksa hea raamatupidamistava või US GAAP standardite järgi kõikjal maailmas meie globaalse projektijuhtide töörühma rahvusvaheliste ekspertide juhendamisel.
 
Rödl & Partneri unikaalne struktuur kindlustab, et oleme suutelised auditi läbi viima ühtlaselt kõrgel tasemel kogu maailmas. Kuna töös puutuvad kokku kolleegid Rödl & Partneri erinevatest büroodest, kehtivad kõikjal ühtsed meetodid ja arusaamad, mis tagavad teenuste täpsuse, järjepidevuse ja kiiruse.
 
Usume kindlalt auditi lähenemisviisi, mis põhineb ettevõtte riskide mõistmisel. Püüame anda emaettevõttele ja selle osanikele põhjaliku hinnangu nii ettevõtte finantsolukorra kui ka tuleviku väljakutsete ja võimaluste kohta.

Hiljuti toimunud diskussioonid ja üle maailma tarvitusele võetud meetmed on näidanud, et meil on õigus. Meie lähenemisviis ei nõua mitte niivõrd tarkvara, kui just kõrgelt kvalifitseeritud ja suurte kogemustega inimesi – ja selles osas oleme rikkalikult varustatud.
 
Aastaid tagasi tegelesime küsimustega, mis puudutavad meie ettevõtte struktuuri multidistsiplinaarse teenusepakkujana. Hiljutised seadusemuudatused paljudes riikides on õigusega suunanud tähelepanu avalikele ettevõtetele pakutavate audiitor- ja nõustamisteenuste lahushoidmisele. Rödl & Partner võttis juba varakult kasutusele riskijuhtimise protsessid, mis välistavad huvide konflikte.
 
Enamus meie kliente on ettevõtted, mille juhatus ja omanikud tihtipeale just väärtustavad valdkondadevahelist integreeritud lähenemisviisi. Seega pakume multidistsiplinaarseid teenuseid ettevõtetele, ja seda ranges kooskõlas iga riigi seadusandlusega. Kui olukord nõuab, kanname hoolt, et kliendi käsutuses oleks parimad väliseksperdid meie sõltumatutelt partneritelt.
 
Raamatupidamise aastaaruande auditeerimine on kompleksne protsess. Teostatuna meie rangete nõuete kohaselt tõstab see kliendi ettevõtte väärtust.

Kui te

 • kaalute audiitorfirma vahetamist,
 • vajate sõltumatut auditit firmalt, kes on esindatud paljudes maailma olulisemates äripiirkondades,
 • otsite sellise suuruse ja struktuuriga audiitorfirmat, mis võimaldaks teil ja teie tütarettevõttel tunda end kõikjal maailmas kõrgelt hinnatud kliendina isegi siis, kui te ei ole soliidne mitmemiljardiline börsiettevõte,
 • pole kindel, kas teie välismaa tütaettevõtete jaoks valitud audiitorfirmad peavad teie kontserni ja selle osanikke oma sihtkliendiks,
 • olete mures, et teie praegune audiitor ei mõista piisavalt hästi teie ettevõtte rahvusvahelisi aspekte, et tagada tõhusat auditit,
   

saab Rödl & Partner teid aidata.

Rödl & Partneri auditi töörühmad kogu maailmas on spetsialiseerunud audiitorteenuste osutamisele kohalikele välisinvestorite osalusega ettevõtetele. Lühidalt öeldes, Rödl & Partner ei tee auditi alal midagi muud. Iga Rödl & Partneri auditi spetsialist on püsivalt välisosaniku vaateväljas, et vastata tema ootustele kontrolli, aruandluse ja suhtluse osas.

Me hindame oma klientide usaldust, kui nad annavad meile auditeerida paljud või kõik oma välistütarettevõtted, ükskõik kui suured need üksused ka poleks.
 
Rödl & Partner järgib kõikjal kohalike auditeerimise standardite ja rahvusvaheliste auditeerimise standardite (ISA) rangeid nõudeid. Võtame arvesse kõiki kehtivaid auditeerimis-, raamatupidamis- ja aruandlusstandardeid ja -juhendeid.
  
Meie auditi klientide hulka kuuluvad paljud keskmise suurusega ettevõtted ja pereettevõtted ning ka mõned rahvusvahelised suurkorporatsioonid. Pakume:
 • seadusandlusele vastavuse hindamist
 • nõustamist kontrolli- ja töötlussüsteemi puuduste osas
 • kompleksseid tehinguid puudutavate raamatupidamiskäsitluste kinnitamist
 • välisaruandluse informatsiooni sõltumatut ülevaatamist
 • auditi aruanded

Kontakt

Contact Person Picture

Maret Niitla

Auditi ja nõustamisteenuste juht

Manager

+372 6068 650

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu