Juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenus

PrintMailRate-it


Ettevõtet omades on kohustus omada ka kohalikku äriaadressi. Rödl & Partner OÜ pakub oma klientidele võimalust kasutada enda juriidilist aadressi – Maakri 23a, Tallinn 10145 – kliendi firma juriidilise ja postiaadressina.


Aadressiteenus hõlmab:

  • kliendi ettevõttele juriidilise aadressi võimaldamist Tallinna kesklinnas
  • postkasti ettevõttele saabunud kirjade vastuvõtmiseks
  • kliendile saabunud kirjade edastamist vastavalt eelnevale kokkuleppele kas digitaalselt või füüsiliselt.
Kui ettevõtte juhatus asub väljaspool Eestit, on kohustuslik määrata ka kontaktisik, kellele peab olema võimalik Eestis kätte toimetada ettevõtja menetlusdokumente ja ettevõtjale suunatud tahteavaldusi. Seetõttu pakub Rödl & Partner OÜ lisaks aadressiteenusele kooskõlas äriseadustikuga ka kontaktisiku teenust. Teenus on ette nähtud Eesti äriühingutele, kelle juhatus asub välisriigis. Kontaktisik on esimene kontakt suhtluses kõikide ametiasutustega.
 
Rödl & Partner OÜ-le on väljastatud usaldusfondide ja äriühingute teenuse tegevusluba nr. FIU000129. Aadressi- ja kontaktisiku teenuseid osutatakse vastavalt kehtivale seadusandlusele ning kooskõlas ISO 9001:2015 kvaliteedinõuetega.
 
Huvi korral juriidilise aadressi teenuse ja/või kontaktisiku teenuse vastu palume võtta meiega ühendust e-posti aadressil tallinn@roedl.ee.

Kontakt

Contact Person Picture

Tiina Mirka

Raamatupidamisteenuste juht

Associate Partner

+372 6805 620

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu