PrintMailRate-it

 VIIMASED UUDISED

​E-arved-mugav või ebamugav kohustus avaliku sektoriga arveldamisel?

Riigikogu võttis juba 15. detsembril 2016 vastu raamatupidamise seaduse muudatused, mille üheks eesmärgiks oli võtta kasutusele e-arveldus. Selle laiem eesmärk on edendada ja arendada Eesti majandust. Paber ja pdf-arved on kallid, aega ja lisatööd nõudvad. E-arvete kasutuselevõtt aga säästab aega ja raha, asendades paberipõhised majandus- ja haldustehingud automatiseeritud andmevahetusega.

Loe lähemalt »


​Rödl & Partner Eesti tähistab tänavu kolmekümnendat tegevusaastat.

Milline oli Eesti ettevõtte algus ja milline oli siis siinne tegevusmaastik? Mis on olnud olulised verstapostid ettevõtte jaoks Eestis? Mis on ettevõtte tulevikuvisioon, kuhu Rödl & Partner Eesti edasi liigub? Neile ja mitmetele teistele põnevatele küsimustele andis intervjuus vastused Rödl & Partner Eesti maajuht ja partner Alice Salumets.

​Rödl & Partner Eesti soovib tarkusepäeval kõikidele õppuritele head uut õppeaasta algust! 

Nagu juba traditsiooniks, ootab meie Tallinnas asuv advokaate, maksunõustajaid, juhtimiskonsultante, raamatupidajaid ning audiitoreid koondav ettevõte enda hulka aktiivseid õigusteaduse, raamatupidamise ning maksunduse eriala õppureid. 
Loe lähemalt, kes ja mis eriala tudengid on 2023. aastal meie juures praktikal käinud.

​Peatselt jõustuv haiguspäevade hüvitamise kord toob muudatusi tööandjale.

1.juulist 2023 taastub koroonaeelne haiguspäevade hüvitamise kord, mis toob kaasa mitmeid muudatusi  -  eelkõige tööandjatele. Eeskätt puudutavad muudatused haiguspäevade kompenseerimist, muudatuse kohaselt suureneb haiguspäevade hüvitamise arv.

Loe lähemalt


​Hea raamatupidaja on ka nõustaja ja arendaja nii finants- kui ka IT- valdkonnas

Muutlikel aegadel on suutnud seda olukorda oma positsiooni eduks pöörata just need raamatupidamisebürood, kes on kiiresti reageerinud nii klientide vajadustele, nõustanud neid muutunud olukorras ning jätkuvalt motiveerinud ja pööranud tähelepanu ka oma töötajatele.

Loe lähemalt


 HEA TEADA

​Tax Table 2024
Ülevaade peamistest maksudest Eesti, Lätis ja Leedus 2024.ndal aastal.

​Osanike nimekirja kontrollimine äriregistris. Head ettevõtjad, kas olete osanike andmete õigsust äriregistris kontrollinud? 

Nimelt on aeg meelde tuletada, et alates 1. septembrist 2023 peab osanike nimekirja üldjuhul äriregister. See tähendab, et osanike andmetel on õiguslik tähendus ja osa on võimalik heauskselt omandada registrikandega. Seega on vaja, et osanike andmed registrikaardil oleksid kontrollitud.
Eestis hakkavad 2024 ning 2025 aastatel kehtima mitmed 
maksuseaduste muudatused.
Rödl & Partner Advokaadibüroo maksueksperdid on koostanud ülevaate maksuseaduste muudatustest
erinevate maksuliikide kaupa.

​Kas oled juba kuulnud  uue välisinvesteeringute kontrollmehhanismi kohta? Nimelt rakendatakse Eestis alates 01.09.2023 välismaiste otseinvesteeringute taustauuringusüsteemi. 

Uus süsteem näeb ette, et välisinvestorid, kes soovivad osaleda majandusvaldkonnas, mis on oluline Eesti julgeoleku või avaliku korra suhtes, on kohustatud saama Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametilt loa. 

 GLOBAALNE VAADE

50 intervjuud: uuel turule sisenemise või kohaliku laienemise võimaluste ja probleemide kohta.  Uuri lähemalt

 VIRTUAALTUUR MEIE BALTI RIIKIDE KONTORITES

​Tutvuge meiega virtuaalselt ja kogege meie tööõhkkonda ja brändi põhiväärtusi lähedalt. Pakume teile põnevaid ülevaateid Rödl & Partneri maailmast 360-kraadise tehnoloogia abil. Uuri lähemalt

 Rödl & Partner LinkedIN


Deutschland Weltweit Search Menu