Karjäärivõimalused Rödl & Partneris

PrintMailRate-it

     

Rödl & Partner on globaalne firma, millel on tütarettevõtete võrgustik üle Euroopa, Ameerika, Aasia ja Aafrika. Me oleme laienenud mitte ühinemise või sidusettevõtluse kaudu, vaid oleme järgnenud oma klientidele uutele turgudele ja koos nendega kasvanud. Kõikides meie büroodes oleme suutnud kaasa haarata andekaid inimesi, kes jagavad meie äriperspektiive, aga kellel on palju ühist ka väljaspool tööaega.
  

Meie ettevõte on globaalne ühiskond. 

Investeerime hoogsalt sellesse, et meie töötajad tunneksid isiklikult võimalikult paljusid kolleege üle kogu maailma nii nende tegevusvaldkonna siseselt kui väliselt. Austame kõiki oma asjatundjaid ning aitame neil arendada oma oskusi, kasutades ja suunates nende talenti võimalikult kaugele. Samaegselt anname neile piisavalt vabadust oma individuaalsete eesmärkide saavutamiseks.
     
Lisaks ülikoolijärgsele raamatupidamis- ja maksualasele või juriidilisele kvalifikatsioonile, mida paljud meie inimesed omandavad meie toetusel kas oma kodumaal või välismaal, investeerime me palju nii oma juhtivate partnerite ja kogenud ekspertide aega kui ka olulisel määral finantsressursse laiaulatuslikesse riiklikesse ja rahvusvahelistesse õppeprogrammidesse. 
     
Uued töötajad saavad põhjalikud teadmised Rödl & Partneri rahvusvahelise lähenemisviisi ja süsteemide kohta meie Euroopa õppekeskuses Campus.

Kontakt

Contact Person Picture

Alice Salumets

Partner

+372 6068 650

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu