Lood meie inimestest

PrintMailRate-it

 KOGENUD VANDEADVOKAAT KERSTI KÄGI

Kersti on advokaadina tegutsenud 26 aastat. Õigusmaastik on nende aastatega muutunud väga palju. Palju on lisandunud uusi innovaatilisi võimalusi, mis oluliselt lihtsustavad advokaadi tööd. 
Alustades kasvõi sellest, et paberkandjal avaldatud Riigi Teatajast, kuhu iga uue seadusemuudatusega tuli lisada vastav muudatust käsitööna, on saanud elektrooniline õigusaktide andmebaas, mis võimaldab kiirelt leida mistahes valdkonna õigusaktide aktuaalseid tekste. Samuti on veebist kättesaadavad kõikvõimalikud advokaaditöös igapäevaselt kasutatavad kohtupraktika analüüsid, õigusarvamused, artiklid, jms. innovaatilised lahendused. Kaasajal korraldavad kohtud sageli kohtuistungeid ka veebis, mis võimaldab oluliselt kokku hoida tööaega.

 Noor jurist Amanda-Nicoletta

Amanda-Nicoletta: mäletan, et töövestluselt Rödl & Partner Advokaadibüroost lahkusin laia naeratusega. See emotsioon on säilinud ning õhtuti töölt koju kõndides tunnen rõõmu ja tänulikkust.
Amanda-Nicoletta töötab täna Rödl & Partner Advokaadibüroos juristina ning räägib intervjuus lähemalt oma kogemusest tööintervjuul ja senisest kogemusest.

 Pille-Riini 15-aastane kogemus raamatupidamises

​Rödl & Partner Eesti raamatupidamisvaldkonna juhi asetäitja Pille-Riin Ilmets:  aktiivsusega jääd sa tööandjale silma ja see ongi võti igaühe isiklikuks arenguks ning suunaks põnevamale rajale. 
Pille-Riin Ilmets õppis TTÜ Kõrgemas Majanduskoolis majandusarvestust. Teda on numbrite maailm alati paelunud. Ta esimene töökoht oli neli ja pool aastat ühes autokaupluses sekretär-raamatupidajana ning täitis aeg-ajalt ka kassapidaja kohustusi. Ta tegi kõike, mida oli vaja.

 Juubeliintervjuu maajuht Alice Salumetsaga

Rödl & Partner Eesti tähistab tänavu kolmekümnendat tegevusaastat.
Milline oli Eesti ettevõtte algus ja milline oli siis siinne tegevusmaastik? 
Mis olnud olulised verstapostid ettevõtte jaoks Eestis? Mis on ettevõtte tulevikuvisioon, kuhu Rödl & Partner Eesti edasi liigub? 
Neile ja mitmetele teistele põnevatele küsimustele andis vastused Rödl & Partner Eesti maajuht ja partner Alice Salumets.

 Praktikant Dana kogemus

Läbisin selle aasta augustis praktika Rödl & Partner Advokaadibüroos. 
Pean tunnistama, et kuulsin büroost esimest korda alles sel kevadel Eesti Harjutuskohtuvõistlusel osaledes. Juba sel hetkel end Rödliga rohkem kurssi viies jäi silma nende tohutult suur rahvusvaheline haare ning eriline interdistsiplinaarne lähenemine. 
Deutschland Weltweit Search Menu