Õppeprogramm Campus

PrintMailRate-it

  

Me pooldame oma ametialases arengus lähenemisviisi, mis põhineb klientide ootustel ja meie ülemaailmse professionaalse firma iga liikme isiklikel eesmärkidel. Selle asemel, et vormida oma töötajaid ühe standardi järgi, loome individuaalsed arenguplaanid kõikide valdkondade spetsialistidele, pakkudes neile personaalseid õppe- ja arenguprogramme nii siseriiklikul kui rahvusvahelisel tasandil.
 

Me oleme igas oma büroos kindlaks teinud spetsiifilised õppevajadused kõikides tegevusvaldkondades. Lisaks oleme välja töötanud ainulaadse ülemaailmselt toimiva õppe- ja arenguprogrammi Rödl & Partner Campus. Selle programmi näol on tegemist kaheaastase õppekavaga, mis pakub ühtset õppeprogrammi eri maade spetsialistide jaoks.
 
Õpe keskendub valdkondadele, mis aitavad meie asjatundjatel laiendada oma interdistsiplinaarseid arusaamu ja oma teadmisi piiriüleste probleemide kohta - alates Euroopa tööõiguse põhiteadmistest õigusharu nooremspetsialistide jaoks kuni eri riikide raamatupidamisstandardite ja rahvusvahelist maksuplaneerimist puudutavate küsimusteni.
 
Campuse õppeprogramm on väljakutseid ja nõudmisi esitav ning selles peavad edukalt osalema kõik meie büroode uued töötajad. Programmis on kombineeritud peakontoris Nürnbergis toimuvad loengud ja õppesessioonid ning juhendajate järelvalve all toimuv iseseisev e-õpe.
 
Usume, et Campus on üks olulisemaid tegureid meie püüdlustes aidata oma  ekspertidel üle kogu maailma omada ühtset arusaama meie klientide vajadustest.

Kontakt

Contact Person Picture

Alice Salumets

Partner

+372 6068 650

Saada päring

Deutschland Weltweit Search Menu